Ajanda Üreticisinden Size Özel Tasarımlar

Hakkımızda

2002 yılından bu yana matbaa ve promosyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Ürün yelpazemiz deki matbaa ürünlerinin tamamını İstanbul Topkapı da bulunan 5000 m² matbaa ve deri atölyemizde üretmekteyiz. Aynı zamanda firmamız tarafından ithal edilen ürünler ile de hizmet sunmaktayız.

Tecrübeli ve donanımlı ekibimiz başarı basamaklarını hızlı ve tanınmış şekilde ilerlemenizde destek olacaktır. Hedefimiz doğru ürünlerle doğru zamanda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, güvenin ve kalitenin akla getirdiği bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, sorumluluk bilinciyke sektöre yön veren bir kurum olmak.

Kalite Anlayışı

“En iyi” olmaktır. “En iyi” olmaktan anladığımız ise; Tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincide etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı, referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyata sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak.

Üretimin gücünü yaşamak için Yağmur Promosyon.